Notice 2.8


Skrypt bazy noclegów Festa2

[Sprzedam] Elektronika > Sprzęt komputerowy

Skrypt bazy noclegów Festa2
Skrypt bazy noclegów Festa2 Skrypt bazy noclegów Festa2 Skrypt bazy noclegów Festa2 Skrypt bazy noclegów Festa2

Opublikowano: 28-08-2019 | Wygaśnie: 28-02-2020

Wyświetleń: 38

Cena: 369,00 zł

Region: Mazowieckie Warszawa

Skrypt Festa2 pozwala na stworzenie strony internetowej z bazą noclegów (bazą miejsc noclegowych). Wyróżnia się wyjątkową intuicyjną obsługą z bardzo rozbudowaną funkcjonalnością. Pozala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego albo międzynarodowego. System idealnie nadaje się do stworenia małych jak i wielkich stron ze spisem miejsc noclegowych typu: hotele, hostele, agroturystyka, domy letniskowe, internaty, motele, noclegi pracownicze, domy wczasowe, domy do wynajęcia, wille, zajazdy, zamki itd.
Możesz zarabiać na portalu poprzez ustawienie opłat za dodanie albo promowanie ogłoszenia. Ponadto, możesz zarabiać poprzez wstawienie na stronie reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do najnowszych standardów SEO, posiada również automatyczną integrację z systemami płatności DotPay, PayPal oraz Przelewy24. Dzięki temu klient, który zapłacił za ogłoszenie dostaje je natychmiast, a Ty zarabiasz nawet w nocy!
Skrypt bazy noclegów Festa2 został napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej. Dzięki temu używając go jest znacznie łatwiej dostać się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych jak np. Google.com
Portal jest wstępnie skonfigurowany – posiada bazę lokalizacji, kategorii oraz regionów, uniwersalny regulamin i politykę prywatności. Z tym skryptem zaoszczędzisz swój cenny czas!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/132-skrypt-bazy-noclegow-festa2.html


captcha


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję