Notice 2.8


Uniwersalny skrypt katalogu firm

[Sprzedam] Elektronika > Sprzęt komputerowy

Uniwersalny skrypt katalogu firm
Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm

Opublikowano: 12-08-2019 | Wygaśnie: 11-11-2019

Wyświetleń: 9

Cena: 369,00 zł

Region: Mazowieckie Warszawa

Dzięki skryptowi Empresa2 stworzysz swoją stronę www z katalogiem firm.
Skrypt zawiera wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę i sporą ilość opcji pomocnych przy dodawaniu firm. Administrator strony otrzymuje Panel Administracyjny, w którym może wprowadzać zmiany wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 pozwala na stworzenie serwisu lokalnego, ogólnopolskiego czy międzynarodowego w dosłownie kilka minut! System doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich lub międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie oraz regiony.
Skrypt wyróżnia się spośród innych skryptów katalogów firm intuicyjnym interfejsem i różnego rodzaju opcjami zarabiania.
Masz możliwość zarabiać w portalu poprzez ustalenie opłat za dodawanie i promowanie ogłoszeń. Poza tym, możesz skorzystać z innego sposobu na pasywny zarobek, czyli z dodania reklam na stronę – np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada również automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal oraz Przelewy24. 
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych portalach katalogów firm – i to zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla administratora strony. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 jest napisany zgodnie z obecnymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki temu korzystając z niego można znacznie łatwiej uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html


captcha


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję